Strona główna » Mieszkańcy » Aktualnosci

Bezpłatna dotacja na własny biznes! Fundacja Ekspert – Kujawy

Fundacja Ekspert Kujawy ma możliwość wsparcia młodych i przedsiębiorczych osób, dofinansowaniem na założenie własnej działalności gospodarczej.

Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego, w której organizacji mamy przyjemność uczestniczyć :)

Projekt Edukacyjny dla Kół Gospodyń Wiejskich

Ruszyły szkolenia on-line dla członkiń/ów KGW. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników i skierowane do 200 osób.

Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym w Dworze Biesiadnym w Rojewie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli.

LGD otrzymała środki w ramach poddziałania „Wsparcie przygotowawcze”

14 czerwca br. Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa podpisała umowę o dofinansowanie projektu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Zakończenie naboru wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD

W dniu 11 lipca 2022 roku Stowarzyszenie "Dolina Wełny" zakończyło nabór wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD.

Ruszają konsultacje!

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dot.

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 3/2022 - Zakładanie nowych firm na obszarze LGD do 2023 r.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w

Spotkania konsultacyjne LSR 2023-2027

Zarząd Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców z terenu gmin członkowskich: Damasławek, Gołańcz, Kiszkowo, Margonin, Mieścisko, Rogoźno,

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie, ul.

„Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie żnińskim (V)”

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje, że realizuje projekt pn.: „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie żnińskim (V)” w ramach Regionalnego Programu Op

Informacja o naborze wniosków

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" informuje, o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na

Konsultacje programu Czyste Powietrze

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin zaprasza mieszkańców miasta i gminy Margonin na czwarte spotkanie konsultacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.