Strona główna » Mieszkańcy » Wydarzenia

Festyn z kapustą w roli głównej

„Kapusta Głowa Pusta – Dawna Tradycja” – pod takim hasłem odbył się festyn integracyjny w Potulicach, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Derby gminy w piłce nożnej

W niedzielę, 23 października br., na stadionie przy ul. Radłowskiej Klub Sportowy „Zagłębie” Piechcin rozegrał mecz piłki nożnej z Ludowym Klubem Sportowym „Dąb” Barcin w ramach rozgrywek mistrzowskich Klasy A Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Derbowe spotkanie poza sportowymi emocjami i rywalizacją, przyniosło wspólną akcję, która połączyła ekipy czarno-zielonych i czerwono-zielonych.

Święto Dyni dla dzieci

W sobotę, 22 października ponad stu podopiecznych świetlic wiejskich Gminy Inowrocław wraz ze swoimi opiekunami wzięło udział w spotkaniach zorganizowanych z okazji Święta Dyni.

Jesienny lampion- warsztaty

Jesienne warsztaty artystyczne dla dorosłych.

Kibicujemy Sokolankom - zapraszamy na mecz I ligi

W najbliższą sobotę, 22 października zapraszamy do kibicowania naszym pierwszoligowym Sokolankom, które wraz z zawodniczkami z San Pajda Jarosław rozegrają mecz inaugurujący I ligę piłki siatkowej kobiet.

"Szkiełko i oko" w Bibliotece Publicznej Gminy Złotniki Kujawskie

Biblioteka Publiczna Gminy Złotniki Kujawskie brała udział w programie „Szkiełko i oko”, który ma na celu popularyzację i zapoznanie z współczesną twórczością dla dzieci i młodzieży odnoszącą się do epoki romantyzmu.

Warsztaty sportowe z fundacją PHO3NIX KIDS w szkole podstawowej w Gniewkówcu

Uczniowie naszej szkoły 18 października wzięli udział w niecodziennych warsztatach sportowo-edukacyjnych z Pho3nix Kids Poland. Program PHOENIX ACTIVE SCHOOL jest to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół, nad którym patronat objął Polski Komitet Olimpijski.

XIII Targi Edukacyjne

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mogilnie serdecznie zaprasza nauczycieli różnych specjalności, wychowawców, pedagogów, psychologów, rodziców oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w XIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się 29 października 2022 w godzinach 9.00 – 13.00 w Zespole Szkół w Mogilnie, ul. Dworcowa 9.

I Wielkopolska Konferencja Sportowa

Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wraz z kierownikiem OSiR panią Renatą Jałoszyńską-Biskupską oraz Natalią Pietrowiak pracownikiem Wydziału Oświaty, Promocji i Kontroli wzięli udział w środę 12 października 2022 roku w I Wielkopolskiej Konferencji Sportowej, która odbyła się w hali Wacław w Szamotułach.

Noc Zawodowców 2022 - zapraszamy 7 października 2022

Zapraszamy młodzież szkolną, ale także ich rodziców, nauczycieli, i innych zainteresowanych na Noc Zawodowców 2022, która odbędzie się w Wągrowcu 07.10.2022 od godz. 17.00

Festyn Rodzinny Przy Fontannie

W niedzielne popołudnie, w parku przy fontannie odbył się festyn rodzinny, który zgromadził wielu mieszkańców naszej gminy.

Jesienny Rajd Pieszy

Jesienny Rajd Pieszy 100 osobowa grupa z Gminy Janowiec Wielkopolski, ale też z Gniezna i nie tylko pokonała dystans ponad 10 km.

W Cieślinie powitano jesień

W sobotę, 24 września br. sołectwo Cieślin powitało jesień. Na spotkaniu, podczas którego królował ziemniak, działo się bardzo wiele.

Święto buraka w Woli Łagiewnickiej

W piątek 23 września w miejscowości Wola Łagiewnicka w gminie Kiszkowo, odbyło się wielkie świętowanie pod hasłem: „Nasze regionalne bogactwo na stoły! Burak”.

Strony